Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KIBLEYE TERS DURMUŞ İNSANLAR GÖRMEK

28.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Benim Memleketim
Merhaba.Caminin içinde ve namaza durmuş insanların arkasında abdest alıyorum.Yanımda birkaç kedi.Kedi yüzünden abdest suyumunun (temiz su) bir kısmı halıya döküldü.Abdestimi tam aldım.Sonra kıbleye dönükken bazı insanların kıblenin tersine dönmüş olduğunu ve ellerini alkışlar vaziyette ve güldüklerini görüyorum.Bilhassa gençleri gördüm bu vaziyette.Bana gülmüyorlar ama bu nasıl iş böyle diyorum.Bir anlam veremedim.Yani millet sanki eğlence havasında.Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nankör insanlar yüzünden dertleriniz bitmiyor. İnancınıza sarılıyorsunuz ama inançsız ve vurdumduymaz insanların sizden çok daha sorunsuz olduklarını farkedip şaşırıyorsunuz. Bu hayatın adil olmadığını düşünüyorsunuz sanırım. Bakış açınızı değiştirmeniz lazım bana kalırsa. Hayatı fazla disiplinli yaşamak sizi mutsuz ediyor. Bu hayat neşe içinde geçmeli. Akışa bırakın herşeyi, su yolunu bulup akacaktır. Teslim olmayı deneyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA