Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KENAN TURAÇ'IN RÜYASI: RÜYADA UÇMAK

12.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kenan Turaç
Merhaba Kahin hanım. İki rüyam var. Birinci rüyamda bir çok insan var onlarla birlikte yokuş çıkıyoruz son bir kaç adım kala ayaklarımızın altında kütükler var kayıyor. Ben o sırada yüksek bir yere çıkmışım direk üstü gibi bir yer dengede durmaya çalışırken birden uçmaya başlıyorum. Uçarken evlerin duvarlarının içinden geçiyor ve diğer tarafı görüyorum. Böyle bir iki ev içinden geçtikten sonra kendi evime geliyorum ve uyanıyorum. İkinci rüyada da evimin balkon olmayan bir tarafında sanki havada asılı gibi duran ve benim kullandığım battaniyemin baahçeye düştüğünü görüyorum. Sonra ablamlarla sesleniyorum battaniye düştü diye. Bahçe karanlık olduğu için battaniyeyi göremiyorum ama bir köpeğin battaniyeyi çekip aldığını düşünüyorum. Çok uzun oldu ama rüyalarımı yorumlarsanız çok sevinirim. Hayırlı günler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Fatih, zorlu bir süreç var önünüzde. Ancak bu süreci siz kolaylıkla aşacaksınız öyle görünüyor. Rüyada uçmak, yerden yükselmek, gönül ferahlığına, günahlardan arınmaya, huzur ve mutluluğa işarettir. Uçmak rüyaları çok ender görülür ve günahlardan arınmak olarak da yorumlanır. Güzel bir rüya görmüşsünüz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA