Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KEMAL'İN RÜYASI: RÜYADA CAMİ MİNARESİ GÖRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kemal
Rüyamda Gözümü bir cami minaresinin yanında açtım. Heryer gri renkte.Cami minaresi çok uzun ucunu göremedim. Benim elimde örtüye sarılmış bir cami minaresi var yaklaşık 2 metre boyunda.Ben büyük minarenin yanına geldim ve elimdeki örtülü minareyi caminin büyük minaresinin yanına koydum ve örtüsünü kaldırdım. Benim örtüden kaldırdığım minare o kadar beyazdı ki ona zor bakabiliyordum. Bir telefonu şarj kablosuna bağlar gibi benim getirdiğim minare ile cami minaresini birbirine bağladım ve beyaz minareden ilahi dualar okunmaya başladı ve çok ruhani bir duygu yaşadım. O sırada camiden tabut taşıyan cemaat çıktı. Tabut kapalı içinde kim var bilmiyorum ve heryer gri renkte sadece benim getirdiğim küçük minare aydınlık.Caminin imamı beni farketti ve yanıma geldi.Millet içeride cenaze namazı kılıyor sen burada ilahi mi dinliyorsun dedi. Bende bana kızacağı için içimde çok ufak bir endişe var.Doğruyu söyledim.Evet burada bu beyaz minareden gelen duaları dinliyorum dedim. İmam gülümsedi ve gitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cami, amaçtır, hedeftir. Hedefiniz nedir? Evlenmekse evleneceksiniz. Yok eğer başka bir hedefin peşindeyseniz bunu yakalayacaksınız. Karşınıza büyük fırsatlar çıkacak siz de bunu kolluyorsunuz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA