Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELİMELER'İN RÜYASI- RÜYADA YANMAK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Soldaki duvarları boydan boya camlı,perdesiz yüksek binanın boş büyük salon ortasında yalnızken çapraz profilimden karşıya bakıyorum. Çoğunun çatısı görünen çoklu-yapışık binaların orta bölümünde, sırtı arka binalara dönük Cumhurbaşkanı Erdoğan tek başına 2 karşılıklı binanın ortasındaki boşlukta alevler içinde yanan FETÖ'cülere öfkeyle bağırarak: "Sizin kökünüzü kurutucam" mealinde sözlerle bağırıyor.Kol ve bacaklar yana açık üstlerine çiş yaparken alev yükselip değince refleksle geri sıçrıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cumhurbaşkanı güvende ama yalnız. Çok öfkelendiği örgütü yakıyor şu anda. Örgüt büyük hedeflerin içinde kaybolmuş, amaçları varmış ama yerle bir olmuşlar. Ancak bu noktada bir hata yapılıyor. Cumhurbaşkanı elde ettiği gücün etkisi ile bir konuda dirençsiz kalacak. İdrarı görmemişsiniz ama bedene değdiğini farz edersek bu bir sağlık sorunu nedeniyle zafiyete düşmeyi temsil ediyor olabilir. O bu durum ile uğraşıyor iken yangında yanan örgüt üyelerinin ateşlediği olaylar Cumhurbaşkanı'nı tehdit edecek, beklenmedik bir durum yaratabilir. Bu durumda bir geri adım atmak zorunda kalabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA