Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELEBEK'İN RÜYASI: RÜYADA DÖVME YAPTIRMAK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kelebek
Merhabalar dün gece rüyamda sevgilimle telefonda konuştuğumu gördüm o uzakta yaşıyor ve 1 aylığına başka bir şehire taşınacakmış onu anlatıyordı sık sık arıyordu beni ve sonra biri benim enseme dövme yapıyordu sanki başımda bir erkek yaptırıyor gibiydi genç bir erkek. Dövme yaptırıldığını bile çok geç anlıyordum hiç acımıyordu çünkü geçici olabilir diye düşündüm acımadığı için ama sonra çok hafif bir acı hissettim ama o da hoşuma gitti aslında acısı biraz tuhaf bir rüyaydı sonra geçici mi kalıcı mı hiç anlayamadım sormadım da kimseye merak ettiğimle kaldım. Bir de ilkokulumu okuduğum okulda canlı sinema varmış canavarlar 3 boyutlu halde kimseye bir şey yapmadan üstlerine koşuyorlardı herkes kaçıyordu ben de köşede saklanıyordum gerçek olmadığını bildiğim için çok rahattım sadece herkese uymaya çalışıyordum rüya tabirlerinde dövme konusunda o kadar kötü şeyler yazmışlardı ki korktum. İçim rahatlamadı bir türlü çok sıkıldı. Rüyamın anlamı kötü mü? Zor bir dönemi yeni atlattım zaten.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dövmeler, ruhu yaralayan olayları temsil ederler. Vücudunuza yaptırdığınız erkek dövmesi geçmiş ilişkileriniz nedeniyle ruhunuzun çektiği sıkıntıları ve acıları temsil ediyor. Onları kafanızdan atmalısınız. İkinci rüyanız ise bilinçaltınızın bir yansıması. İzlediğiniz bir film ya da okuduğunuz bir kitap nedeniyle gördüğünüzü düşünüyorum.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA