Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KEDERLİ'NİN RÜYASI: RÜYADA RAKAM GÖRMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kederli
Merhaba ben bundan 1.5 ay önce bir rüya gördüm sevdiğim biri var uzun zamandır rüyada bir abi "Gülüyorsa seviyordur." Dedi ve gitti ve ben bu abiyi tanımıyorum aradan 1 ay geçti ve sevdiğim kişi bir programda bulunacaktı programdan bir akşam önce yakın kız arkadaşım gözlerine dik dik bakmamı ve tepkisini ölçmemi söyledi bu benim hiç aklımda yoktu yaptım yapınca gülmeye başladı ve bunu da herkes fark etti sizce ikisi arasında bağlantı olabilir mi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada görülen rakamlar, ya da söylenilen sözleri dikkate almak gerekir. Ancak bunlar şifre ve bu şifreyi ancak siz çözebilirsiniz. Belki de bağlantı vardır ya da başka bir şeyle bağlantılıdır bunu ben değil siz çözüme kavuşturacaksınız.. Eğer gerçekten size karşı bir şey hissetseydi bu zamana kadar anlamaz mıydınız? Bence böyle şeylere başvurmayın açık açık konuşun derim. Kendinize eziyet çektirmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA