Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAYIK-SANDAL'IN RÜYASI: RÜYADA DENİZ GÖRMEK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kayık-sandal
Rüyamda bir deniz gördüm ucsuz bucaksız bide denize baktıgım notadan bi sag tarafım bide sol tarafım denizin içinden agaclar büyüyüp cıkmıs hem safında hem solumda ortadanda ucsuz bucaksız deniz gözüküyo böyle kafamı egiyorum denize bakıyorum denizin içi rengarenk deniz süngerleri mercanlar renkli taslar kayalar ufak bodur agaclar cok güzel deniizn içi ayrı bi dünya sanki daha sonra o baktıgım yerde bi kayık var büyük bi kayık üstünde beyaz bi elbise var kayıga biniyorum hemen sonra biri daha biniyor sandala eski sevgilime benzetiyprum ama sonra iyiyice tipine bakıyorum o degil tam kayıkta yada sandalda karsıma oturuyo yüzünü göremiyorum kayıkta acılıyoruz o agaxların ordan cıkıyoruz ikmizde galiba o cekiyodu kürekle bizi gideken güneş arkasında oluyo vücuduna bakıyorum yüzüne güneş geliyo oluyo sanki bi perde göremiyorum suratını sonra denize bakıyorum denizin içi hala cok güzel gittikce güzelleşiyo sanki bu şekilde rüyam. Bekarım, bayanım,ilişkim yok
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Kendinizi kadere ve akışa bırakmışsınız ve ruhunuz çok ferahlamış. Sıkıntılarınızdan kurtulmuşsunuz. Sakin ve berrak suyun altında olmak her zaman kısmeti ve bolluğu temsil eder. Gerçek hayatta da yalnızlığınızı paylaşacağınız biri karşınıza çıkabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA