Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAYDIRAKTAN KAYMAK'IN RÜYASI: RÜYADA YÜZMEK

01.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kaydıraktan kaymak
Rüyamda tanımadığım bir kız da vardı o başka kaydıraktan kaydı ben diğerinden kaydım 2 tane yan yana kaydıraktı. Uzun bir kaydıraktı kaydım suyun içindeydim temiz bir suydu sanırım insanlar yüzüyordu ordaki kıza bu insanlar neden yüzüyorlar dedim havuz gibi bir yer değildi tam hatırlamyrm ama evlerin arasındaydı bu su temizdi sonra rüyamın devamında yer yatağı gördüm yerde turuncu renk çarşaf vardı bir adam vardı çarşafın kenarı ıslakmış değiştirelim bunu dedi ben de yok ıslak değil dedim, yastık kılıfını da yıkayalım dedi sonra çamurlu bir yol vardı yürümekte zorlandım yerde kurbağalar vardı onlara basmamaya çalışıyordum biyandan çok kötü bir koku vardı burnumu kapattım ve zor yürüyordum. Şu sıra çok sıkıntılarım var yorumunuz çok önemli teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yüzmek, sıkıntılardan arınmak, kaydıraktan kaymak ise hızlı bir şekilde isteklere kavuşmaktır. Yapmak istediğiniz bazı şeyler için girişimde bulunabilir, neşeli ve eğlenceli bir sürece girebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA