Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAYBEDENGEC'İN RÜYASI: RÜYADA ÖRDEK GÖRMEK

07.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kaybedengec
Rüyamda babam ile bir yere doğru yolculuk yapıyorduk arabayı babam sürüyordu ben ise yanında oturuyordum. daha sonra bir sokağa döndük baştan aşağıya rengarenk taslarla krıstaller ile süslenmiş bir sokak. evler tek katlı evlerin duvarlarından elmaz parcaları uzanıyor. daha sonra önümüzde ufak bir süs gölü beliriyor. gölün yanından gecerken arkamızdan bir sürü küçük ördek geldiğini görüyorum. ördekler yanımızdan geçip giderken ne kadar tatlı ve güzel olduklarını söylüyorum babama. daha sonra ördekler yan tarafa dönüyor ve kaybediyoruz izlerini. babam diyor ki burası bizim evin alt sokagı burayı boyle süslediler değiştirdiler. çok güzel olmus diyorum. sonra araba ile iki evin arasına giriyoruz ve o sırada tek katlı binaların üzerindenaraba ile ortasından gectiğimiz evler ördeklerin karşı çatıya atladıklarını görüyoruz. bir tanesi al baba diyorum sevelim. tam o sırada bir tane si karşıya doğru atlayamayıp düşmeye başlıyor ve babam camdan elini çıkararak tutuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ördek, para, mal, mülktür. Bazı kısmetler ayağınıza kadar gelecek. Babanız bu kısmetlerden bazı çıkarlar elde edecek. Peş peşe gelen bu kısmetleri kaçırmayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA