Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARIŞIK ŞEYLER GÖRMEK

27.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ruyaci19
İlk deprem olmuş evler yıkılmış görüyorum sonra çarşı gibi bir yerde annem kardeşim geziyoruz daha sonra benim penisim testisim ile birlikte kopuyor bende anneme veriyorum derin dondurucuya atsn diye. Sonra kenar mahalleye doğru kestirme bi yoldn geçiyoruz mezarlıkta çok büyük bi ağaç var bi labirentten geçiyoruz kardeşim 4 kere tuzağa düşüyor ben kurtarıyorum çıkışda köpek sesleri duyuyorum sonra öğretmenimi görüyorum. En son gökyüzünde ayakkabımn izi seklinde markası bile yazılı bulut gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kafanız karışık, kötü beklentiler içindesiniz ve evren de size bı şekilde yansıyor. Yaşınızı yazmamışsınız ama yetişkinseniz bir bereketsizlikle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir iş ya da para beklentisi ileri bir tarihe kalabilir. Gelişmeler sizi ve ailenizi bir çıkmaza sürükleyebilir. Eskiye dönük yaşamayı ve kötü hayaller kurmayı derhal bırakmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA