Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARIŞIK'IN RÜYASI: RÜYADA TEBEŞİR GÖRMEK

01.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karışık
Merhabalar ,Bİr sınıftayım ve yaklaşık 10-15 kişi var. Öğretmenimiz bayan ve arkasında yeşil bir tahta var. Öğretmen eline beyaz bir tebeşir alıyor ancak tebeşiri normal halde öğretmen elinde tutarken bile üzerinden toz çıkarıp tozlar uçuşuyor. Belli bir süre sonra öğretmen tahtaya yaz yazmaya başlıyor ancak Türkçe yazmıyor ayrıca ara ara önemli kısımları galiba, kırmızı renkli tebeşir ile vurguluyor. Öğretmen yazdıkça tahtadaki yazıların üzerinden tebeşir tozları kalkıp uçuyor ama yazı hala tahtada görünüyor ve bir şekilde okunabiliyor. Rüyamın tefsirini nedir acaba bana yardımcı olabilir misiniz ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Okuduğunuz bölüm size verilmiş bir mükafat, değeri bilirseniz çok güzel işlere imza atacak ve mesleğinizde çok güzel yerlere geleceksiniz. Toplum içinde ön plana çıkacağınız ve başarılarınızdan konuşulacak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA