Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARIŞIK'IN RÜYASI: RÜYADA PENGUEN GÖRMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karışık
Rüyamda hangi mevsim olduğunu bilmiyorum ama kış değildi birden bire her taraf karla doldu ve bir sürü penguen gördüm, hepsi bir tarafa koşuyordu . Her yer bembeyazdı. Uzakdan dağlar görünüyordu ve onun üzerin de de karlar vardı. Ben de kar mevsimi değil neden kar yağdl diye düşünüyordum. Arkamı dönüb büyük bir eve girdim. Danki bir haber vermek istiyordum içeridekilere.İçeride korkutucu değildi aile yaşıyordu galiba çocuklar gördüm koşuştururken kayboluyorlardı. Hayalet olduğunu düşünüb korkmuşdum biraz. Sonra ayağımın altında hiçbir zaman görmediğim böcekler oluştu. Uzun uzun kahverengli böcek 2-3 tane, yılan uzunluğundaydılar ama yılan değildiler falan ve başka böcekler onları hatırlamıyorum. Bende koltuğun koluna kalktım korktuğumdan neyse yok oldular sonradan saklandılar falan. Bende galiba evdekilere bir haber verib kapıdan direkt çıktım kaçtım. Sonrasını hatırlamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Penguen evi ve aile yaşamını simgeler. Rüyanız, bir kadını hayatınızdan çıkartacağınız ve eğer evliyseniz bir bebeğinizin olacağına ilişkin semboller taşıyor. Böcek görmeniz ise evin içinde ailevi sorunlara işaret ediyor. Dedikodular ya da çirkin konuşmalar sizi sıkabilir, onlardan uzaklaşmaya çalışacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA