Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

KARABASAN GÖRMEK

15.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ufuk doğan
Yattığım yerde birkaç taş var ancak tuttugum taşın yandığını yani korhale geldiğini görüyorum ve yanında bulunan diger taşlarda kor hale geldi.. bu bitimeden yanımda uyuyan eşim çarşafları. yastık kılıflarını. deyiştiriyimde temiz uyuyalım diye kulagıma söylediğini duydum yanından kaltı ve odadan çıkar gel buraya diye bağıdım eşimin yanıma gelişini izledim ve (yanımda uyuyan eşim benim bağırmama uyandırdı) geri gelen eşim (ruhgibi) kayboldugunu gördüm.. (birsüre kendime gelemedim) şimdiden tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz tipik bir karabasan. Karabasanların çoğunda yattığımız odayı, yanımızda yatan kişiyi aynı şekilde görürüz. Tıpatıp aynı dekora ve aynı kıyafetlere sahiptiler. Sanki bir üst boyuttaki yansıma gibi. Bu nedenle yarı uykulu bilinç rüyada olduğunu asla kabul etmez, ta ki uyanana kadar. Çoğu kez bu kısa rüyadan uyanmak için çırpınırız, bağırırız ve çok korkarız. Ancak nafiledir ve çoğunluğunda, sizde de olduğu gibi dıştan gelen etmenle uyandırılırız. Karabasanın nedenlerini hiç kimse bilemiyor ama beynin bir oyunu olabileceği düşünülüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA