Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAPTAN ZEKERİYA'NIN RÜYASI: RÜYADA PEYGAMBER GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kaptan zekeriya
RUYAMDAHZ EBUBEKIR, HZ ZEYD VE TANIMADIM ZENCI BIRI ILE BIRLIKTE BIR YOLCULUGA CIKMISTIK. NAMAZ VAKTI GELDINDE ABDEST SUYU ICIN ZEYD r.a. AKDENIZI ELIYLE CEKIP ONUMUZE GETIRDI. SU COK BERRAK VE COK TEMIZDI. O SU ILE ABDEST ALDIKTAN SONRA, HZ EBUBEKIRIN ARKASINA SAF DURDUK. BEN SAFIN EN SAGINDA IDIM. EN SOLDA ISE TANIMADIGIM ZENCI , ORTADA ISE ZEYD RA VARDI. BU VAZIYETTE EBU BEKIRIN ARKASINDA KIYAMA DURMUSTUM. AMA SECDEYE GITTIMIZI YADA NAMAZI BITIRDIGIMI GORMEDEN UYANDIM L HZ EBU BEKIR YASLICA, BASINDA SARIKLI IDI. SARIGI VE ELBISESI TOZLU MAT BEYAZ RENGINDEYDI. ESMERDI. ZAYIF VE UZUN BOYLUYDU. AMA YUZLERINI TAM OLARAK HATIRLAYAMIYORUM.BUNDAN BASKA:EYUP EL ENSARIYI RUYAMDA GORMUSTUM. SOYLEKI BEN BIR MEDRESEDE OGRENCIYDIM. MEKKEYE/MEDINEYE OTOBUS KALKIYORDU VE BEN BU OTOBUSE YETISEMEMISTIM. O SIRADA BANA EYUP EL ENSARIDEN BIR MEKTUP GELDI ALTIN SARISI RENGINDE. EYUP EL ENSARI BIRLIKTE YOLA CIKMAYA DAVET EDIYORDU BENI. DAHA SONRA EYUP EL ENSARI HZ ILE BULUSTUK VE KUTSAL TOPRAKL
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada peygamber görmek her zaman iyidir. Gönülden istediğini bir şey gerçek olacak.. İçinizi ferah tutun, güzel bir rüya.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA