Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAPSİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kapsi
6 sene önc kaybettiğimiz annemi rüyamda gördüm. Ben ütü yapıyordum Okuldan gelmişti öğretmendi yaşarken üstünden çıkardığı beyaz gömleği askıya asıp kapıya aşıyor ütülemem için yani ben öyle anlıyorum hiç konuşmuyor ama ben vaktim yok diye ütülemiyorum dolaba asıyorum sonra ütülerim diye bir bakıyorum dolap mavi gömlek dolu. Oysaki hiç gömlek giymezdi tuhafıma gidiyor. Oysa ki bu rüyayı gördüğüm gecenin gündüzü kabrini ziyarete gittik.Bir de rüyalarımda annem hiç konuşmuyor hep sessiz. Küs değil ama dilsiz duygusuz gibi.Neden sizce? Herkesin konuştuğu ettiği ortamda bile o sessizce oturuyor öyle izliyor. Hep orada ama yok gibi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölü yakınlarımızdan birini görmek kısmet alacağınızın habercisidir. Ölü kimse kadınsa gelen kısmet miras olabilir. Ölen kadın yakınlarımız toprak, arsa arazi türü mirasları temsil ederler. Ölünün gömlek getirmesi işle ilgili haberlere de işaret eder. Bu genel yorumun dışında, ölmüş anne-baba gibi yakın kişileri, çok özlem duyduğumuz için de rüyamızda görebiliriz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA