Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KALESSİ'NİN RÜYASI-RÜYADA ESKİ ARKADAŞI HASTA GÖRMEK..

10.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kalessi
Merhaba, rüyamda üniversitede sınıftaki bir erkek arkadaşım çok hastalanmış bir sürü doktor tedavi edememiş,beni aradılar bende başta küs olduğum için gitmek istemedim fakat sonra gittim, yatıyor ve kimseyle konusmuyordu, eşine neden bu hale geldi keşke daha önce arasaydiniz beni dedim. Sonra yanına gittim ve konuşmaya basladik düzeldi ve ayağa kalktı güldü. Ama eski neşesi yoktu. Üniversite 2003 mezun olduk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın iki yorumu olabilir. Ya gerçekten bu arkadaşınız hastadır ve siz ruhsal boyutta onu ziyaret etmişsinizdir. Ya da o arkadaşınız ismi ile, memleketi ile ya da o zaman dilimi ile ilgili bir başkasını sembolize ediyordur ve siz o kişinin ağır hasta olduğunu öğrenebilirsiniz. Her durumda hastalık düzelecek olmalı. Ancak bazen iyileşip ayağa kalkan hastalar vefat edebiliyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA