Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAHVECİM'İN RÜYASI: RÜYADA KAHVE YAPMAK

10.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kahvecim
İyi günler rüyamda Beni isteyen bir oğlan vardı onun gecmiste yaptığı bir hatadan dolayı istemedim.Sonra konuştuk ama bana kırıldığı için olmadı onu gördüm.Beni aramış ve bizim evde kalmak istemis bir iş için.Neyse biz aynı evdeyiz ama hiç konusmuyoruz.Ben ailemden çekiniyordum.Sonra ailecek otururken annem ne iyi cocuk,çok masum çok Yusuf yüzlü bir çocuk ben çok sevdim diyor.normalde bu işin olmasını istemiyordu.Sonraki bir gün ben arkadasimla oturuyorum.Acaba sesi nasıldı diye onu konuşuyoruz.Sesini hiç duymadım. Bir başka sefer her tarafı kahve kokusu sarmış kahve yapıyorum arkadasimla bana.Arkadasimin yanına gidiyorum ve acaba ona da kahve yapayım mı canı çekmiştir mis gibi koktu falan diyorum.Arkadasim da tabi hiç konusamadiniz hem konuşmak için bir bahaneniz olur diyor.Sonra kahve taşıyor ben mutfağa koşuyorum oğlan beceriksiz oldugumu düşünecek diye hemen ortalığı topluyorum.Tekrar kahve yapacaktım ona hatta güzel olana kadar tekrar tekrar yaparım diyordum.Sonra uyandim..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız bilinçaltınızla ilgili. Onu bazen düşünüyor bazen unutuyorsunuz. Düşündüğünüz zamanlarda bilinçaltınız size çeşitli senaryolar yazarak onu rüyalarınızda size hatırlatıyor. Yine de bahsettiğiniz kişiye karşı hoş görünmek istiyorsunuz. Onun ilgisi hoşunuza gidiyor olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA