Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

KAHVE YAPMAK

27.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nilufer
Mrb.işyerinden bir ablam rüyasında beni görmüş.ben kahve yapıyormuşum fincanlar çatlak ve içi hep telve doluymuş.kahveyi yapamadım diye üzülüyormuşum kız kardeşimle kahvem olmadı diye tartışıyormuşum.sonra rüyayı gören abladan yardım istemişim.sonra ben kutudan yeni sarı renkte fincan takımı çıkarmışm.o kahveleri yaparken ben onun arkasından sıkı sıkı sarılmışım.ev kalabalıkmış akrabalarım varmış ve onları görünce kız kardeşime kızıyomuşum onları niye çağırdın diye.yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne kendinize ne de başkalarına keyif vermeyi, hayatı dolu dolu yaşamayı bilemiyorsunuz. Zaten olanaklarınız da buna yeterli değil. Ancak bu kişi sizin hayatınızda öyle bir değişiklik yapaca ki hem kendiniz hem de çevreniz çok mutlu olacaksınız. Siz bu kişiden sakın uzaklaşmayın, o sizin koruyucu meleğiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA