Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAHİNE RÜYALAR'IN RÜYASI: RÜYADA ÜNLÜ BİRİNİ GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kahine rüyalar
Merhaba kahin rüyamda haluk leventin yanındaydım çok severim kendisini çok daha gençti. onun yaptırdığı apartmanda ev sahibi olma hakkım doğmuş ve seçilmiş 12 masadan ki o masaların altısı ise daha yüksek platformda ben o altı masadan birinde katılıyordum ve 12 masanın hepsi beyaz ve parlak ışık topu gibilerdi ben evi duyunca şaşırdım bana çıkmaz dedim ama sonra bana çıkması için güçlü işaretler varmış onları anımsadım ve ben haluk levent masada başkaları da var dı ve canlı şarkı söyledi, yeni ameliyat olmuştu ve bir kızı vardı bir kere kucağıma aldım bayağı ağırdı bebek sesiniz kızınıza geçer inşallah diyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Gül, bu aralar sürekli ünlü kişileri rüyanda görüyorsun. Acaba onlarla ilgili çok şey okuyup izlediğinden dolayı mı? Daha öncede yorumladığım rüyada dediğim gibi rüyada ünlü görmek kalabalık ortamlara gireceğini ve popüler insanlarla tanışacağına işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA