Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADO.. 'NUN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kado..
Şimdi hatırladığım kadarıyla dedemlerin binasından bir kız ile çıkıyordum acelemiz vardı niye bilmiyorum, çıkarken tam ben onu kalçasından tuttum o şekilde binadan çıktık sonra nasıl olduysa nikahımız kıyıldı ve eşim karım derken birden o kişi meğer annemmiş, sonra bir kalabalık vardı oraya gittim babam oradaydı kavga başlamasın diye gittim babamda oradaydı olaya hakim olmaya çalışıyordum 2 tarafın arasına girdim ortam çok gergindi, konuyu anlatın dedim anlatırken beni çekemeyenler vardı sanki iri ve uzun bir kaç kişi beni vücudu ile arkaya aldı derken kavga başladı babam birkaç kişiye vuruyordu olaya girmek istiyordum ama başaramıyordum derken bir ara bir durgunluk oldu ve birbirlerinin üstüne yığılmaya başladılar, derken yemek artıklarıydı sanki o kişilerin üstüne yığılmaya başladı sıcaktı sanki bilemiyorum, annem altta kalmış bağırıyordu lütfen yapmayın nolur yapmayın ölücem diye boğuk nefesi daralmış bir ses tonuyla bunu birkaç kere tekrar etti, duyuyorum ama birşey yapamıyorum :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenmek ortak bir iş yapmaktır. Bazen evlilik rüyaları bilinçaltında yatan istekleri de anlatabilir. Huy olarak annenize benzeyen biriyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Kavga görmeniz ise bir rekabete tanık olacağınızın işareti.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA