Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

KABUSLAR HAKKINDA

23.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yalçın demirel
Günaydın.. eskiden içki içtiğim pek tekin olmayan bir arkadaşımın kova kova birasını yere döküyorum çok stresliyim ve bir kız çocuğu 12-15 yaşlarında çok korkutuyor beni ve elindeki jiletle bileğimi kesiyor 4-5 kez çok zor kurtuluyorum kaçıyorum polisler yakalıyor benide bu kızıda terörisler diye bağırıyorlar bize,ben hayır ben gaziyim terörist değilim diye itiraz ediyorum.bu kız tutuklanıyor ben serbest kalıyorum.çok kötü bir kabustu korku dolu.not: gerçekten gaziyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kabuslar bilinçaltımızdaki korkuların ortaya çıktığı rüyalardır. Korku, heyecan, sıkıntı ya da stres hissederiz. Bazen bağırmak isteriz bağıramayız ya da kaçmak için yeterli gücü bulamayız. Kabuslar haberci rüyalar değillerdir ama genellikle baskı altında olduğumuz zamanlarda görülürler. Ruhun negatif enerjisi bu rüyaları tetikler. Biraları yere dökmeniz düşüncesiz insaların sizi çok üzdüğünü gösteren bir sembol olabilir. Belki de bu yüzden gördünüz kabusları. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA