Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JİMMYJİMMY'İN RÜYASI: RÜYADA BİRİYLE TANIŞMAK

23.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jimmyjimmy
Merhaba yakın zamanda bir arkadaş vasıtasıyla biriyle tanıştırıldım. Buluştuğum zaman hayallerimdeki erkeğinolmadığını gördüm. Annem de bu kişiyle olmamamı istedi. Karşı taraf da dahil üzüntüyle bitti. Şimdi ben rüyamda bir evdeyim çok yakışıklı ve durumu iyi bir erkek ve onun annesi var gayet güzel. Kadın babamların yanında beni istiyor ben de çok mutlu oluyorum sonra kadın bana gelip oğlum gerçekten iyi bir insan diyor ben de bana o çocuğu aracılık yapan arkadasımdan bahsedip evet arkadaşım anlattı diyorum. Evden çıkarken kapının önünde bize doğru havlayıp gelmeye çalışan köpek görüyorum annem yanımda beni koruyor. Sonra amcamlarla çay bahçesine gidiyoruz yol da gri sevimli görünmeye çalışan şişman kediler var yüzsüz bir şekilde bize yapışmaya çalışıyorlar bu kedilerin birden yarasa gibi kanatları açılıyor uçuyorlar. Annem de bak işte zenginler de böyle nankörler ama kendilerini kuş sanıyorlar tarzında bir espri yapıyor. Baştaki çocukla ayrılmamın bir sebebi de maddi durumdu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, yeni tanıştığınız kişinin size göre olmadığını anlayıp görüşmeyi kesmeniz rüyanıza girmiş olmalı. Bu bir bilinçaltı rüyası. Olay daha çok yeni olduğu için ve olanları düşündüğünüz için böyle bir rüya görmüş olmalısınız. Ancak bu süreçte anneniz hem sizi korumuş hem de yanınızda durmuş diyebilirim. Bence olayları unutup önünüze bakmanız en doğrusu.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA