Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JALİ'NİN RÜYASI:RÜYADA GELİNLİK GİYMEK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jali
Günaydın. Rüyamda evlenmişim üzerimde gelinlik var. Evlendiğim kişi annemler halam düğün için Trenle Anakaraya gidiyoruz. çok mutluyum ve evlendiğim kişi çok ilgili. 1 kız, 1 erkek çocuğu var onların yanına gidiyor ama çocuklar çok mutsuz. Sonra benim kızım uyanıyor ona sarılıp uyutuyorum annemlerin yanına veriyorum ama oda istemiyor. Mutluyuz ama çocukların isteksizliği biraz üzüyor bizi. evlendiğim adam gelip sıkıca bana sarılıyor kumral uzun boylu hiç tanımadığım biri. Bu şekilde gelinlik üzerimde sarılarak uyuyoruz. çok rahatlatıcı bir rüyaydı. AYRICA BEN EŞİMDEN BOŞANDIM 5 SENE OLDU. KIZIM VE ANNEMLE YAŞIYORUM. HAYATIMDA KİMSE YOK OLMADI DA. İŞYERİMDE SIKINTILARIM VAR. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, gelinlik giymek sosyal çevrede ön plana çıkmayı temsil eder. Yaptığınız işlerden dolayı huzurlusunuz, içiniz rahat. Ancak hayatınızda yeni bir süreç başlıyor. Tren yolcuğu yapmanız buna işaret ediyor. İş ya da eğitim için kısa yolda bir yere taşınabilir ya da gidip gelebilirsiniz. Bununla ilgili bir sonuç için beklenti içine gireceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA