Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İZMİR35'İN RÜYASI: RÜYADA BULANIK DENİZDE YÜZMEK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İzmir35
İyi günler, ben rüyamda yağmurlu bir günde sülalemden dayımlarla beraber deniz kenarındayım. Annemler de var, rüyamda büyük dayım denize atlayıp yüzüp karşıya geçmemiz gerektiğini söylüyor. Ben de nasıl olur karşısı çok uzak, dayanabilir miyiz diyorum. Dayım yaparız diyor ve denize atlıyoruz. Hava yağmurlu olduğu için gri bir görüntü var, deniz hafif dalgalı ama ben yüzüyorum ve yüzerken de dayıma tutunup destek alıy alıyorum bu sayede anlamadan karşıya geçiyoruz. Karşıda üniversiteden bir arkadaşımı görüyorum. Bağlantısız olarak darahmetli anneannemi görüyorum, ancak anneanneme sanki onun kızkardeşiymiş gibi sesleniyorum. Yine aynı rüya içerisinde babamla bir yoldayım. Yol sola dönüyor sadece bir kısmında göçük var, biz başka taraftan yola çıkmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda evli çift bi akrabamı ve arkadaşımı yeni doğan kızıyla görüyorum. Anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Servet, sorunlu olacağını baştan bildiğin bir duruma kendi rızan ile gireceksin. Rüyan, boşa vakit kaybedileceğini ve boşa çaba harcanacağını söylüyor. Ölen birini görmek yoldan haber alacağınıza işaret ediyor. Yine aynı şekilde göçük görmeniz de denize girmeniz gibi sorunlu. Bir haber duyabilir ya da beklediğiniz sonucun olmadığını öğrendiğinizde yıkılabilirsiniz. Biraz zor günler sizi bekliyor sanırım.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA