Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

İYİLEŞMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen süheyla b
Merhabaannem vefat etti babamda kendine bakamayacak kadar hasta.Rüyamda babam bana yakın oturuyormuş.Bir komşum kapıda babamın son durumunu soruyor ve evinden yeniden evlenmesi ile ilgili sözler duyduğunu söylüyor.Ben de ona bu sözlerin onun avuntusu olduğunu öyle bişey olamayacağını onu zihin olarak kaybettiğimizi söylüyorum. Bu sırada kapıya babam çıkıyor gençlik haliyle ve sapasağlam olduğunu söylüyor ama ben hala ağlıyorum.Bundan önce babamın tuvalete girip çıktığını görüyorum.Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen hastanın ölümü seçtiğini anlatan bir rüya olarka karşımıza çıkabilir. Sizi üzmek istemem ama babanızın ruhu bu dünyadan ayrılmayı istiyor olabilirç Öte yandan çok ağladıysanız bu rüyayı sadece ağlamak için görmüş de olabilirsiniz. Ruhumuzun çok fazla negatif enerji yüklendiği zamanlarda bilinçaltımızın yazdığı senaryoları rüyamızda görerek ağlarız. Ağlamak, ruhu negatif enerjilerden arındırır ve ferahlatır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA