Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

İSTİARE RÜYASI

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstihare rüyası
Alisveris merkezindeydim bircok sey almışım kollarim dopdolu biri ariyo oh olsun sürün der gibi ifadem var ama kim olduğunu bilmiyorum .Merdivenlerden aşağı inerken biri bekliyo cok yakışıklı diyorum içimden ama hızla gecip gidiyorum .Büşra gelir misin diyo duruyorum hayir diyorum yürüyorum buraya gel dedim sana diyip bir anda karsisinda oluyorum elektrikli supurgeyi gostererek bu bundan sonra ikimizin diyo uzerinde adamin beyaz gömlek kot pantalon var o cümleyi kurduktan sonra denizden müthiş deniz kokusu geliyo kafamı cevirip denize baktigimda ay ve yildizin yansıması denizde . Bu kisiyi hic tanimiyorum uyandiktan sonrada hic hatirlayamadim yüzünü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkes dua edip, namaz kılıp istiare rüyası göremez. Böyle olsa idi hayat çok kolay olurdu herhalde. Geleceği görmek, izin verildiği kadar ve izin verilen insanlar tarafından yapılabilen bir eylem. Sizin rüyanız bilinçaltınızdakilerin yansıması elbette. Çok önemli bir niyet için istiare rüyası isterseniz sizin yerinize bir başkasının yatması belki bir dereceye kadar çözüm olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA