Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

24.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuhaf
Berat kandili gecesinde evleneceğim kişiyi rüyamda görmeyi diledim ve rüyamda tanıdığım bir erkeği gördüm. Okulun kantininde arkadaşımla oturuyorum. O kantine geliyor ve beni izlemeye başlıyor. Ben onu görünce sandalyemi arkadaşıma doğru çeviriyorum görmemek için. O ise birini bekliyor gibiydi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haberci bir rüya değil bu, bilinçaltınızdaki istekler yansımıştır ya da şartlanarak yattığınız için isteklerinizi sembolize eden birini görmüşsünüzdür. Ne yazık ki istiare rüyaları çoğu kez istenen sonucu vermiyor. Belki sizin adınıza bir başkası yatarsa daha iyi bir sonuç elde edersiniz. Kutsal sayıların günlerin görülen rüyaların haberci olması üzerinde bir etkisi yoktur. Ayrıca kandiller Kuran'ı Kerim'de bahsi geçen dini günlerden değillerdir. Osmanlı zamanında kutlanmaya başlamışlardır ve bir gelenek olarak hayatımıza yerleşmişlerdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA