Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

10.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen istiare
Mrb abla 24 yaşınadym 3 yıllık ilişkim var dün istireye yattım hayırlımı değilmi diye bembeyaz bi yolda gidiyoz kalabalık yabancı ve akraba var. bi süre gittikten sonra duruyoz bişeyler yiyip içiyoz sohbet ediyoz. daha sonr ben evdeyim takımlı biri ve genç biri var ben onlara kahve yapıyom takımlı kahveyi alıyo bende içimden diyom kimse lokum almıyo diye söylerken bakıyom kadın lokum alıyo. bide beyaz zemin üstünde kırmızı güllü iğne oyası yapılmış yazma bana diyolar kaynanan bunu sana yapmış se
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce de yazmıştım, istiare rüyaları ne yazık ki istenen sonuçları vermiyor. Eğer bir konuda çok merakınız varsa istiareye sizin adınıza başkasının yatmasını sağlayın. Bir nebze bir şeyler yakalayabilirsiniz belki. Rüya kaderinizin iyi olduğunu söylüyor, her zaman kalabalıklarla yaşayacaksınız. Kahve yaptığınız kişi sizi istemeye gelecek biri olabilir ama karşılıklı olarak birbirinizden hoşlanmayacaksınız. Ancak aile sizi isteyecek ve beğenecek. Seçim size kalmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA