Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

13.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SU
Merhaba.Bir tanıdığım nasibindeki kişi hakkında bir gösterge için istihare namazına yatmamı istedi.Rüyamda iki tane at gördüm.Biri beyaz renkli, biri kırmızı renkti.Kırmızı atın kafası sonradan siyah köpek kafasına dönüştü.Birde kümeste tavukları,kümesten yumurta aldığımı gördüm.Birde şu anda 8 9 yaşlarında çocuğun küçüklük halini ve onu emzirdiğimi gördüm, küs olan iki kız arkadaşımımeral ve emel ve onları yanaklarından öptüğümü gördüm. Biraz uzun oldu: yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yazık ki istiare rüyalarında, şartlanarak yatıldığı için doğru bilgiler alamıyoruz. Genelde hiç alakası olmayan şeyler görüyoruz ya da istediğimiz şeylerin olduğunu görüyoruz. Ancak başkası için istiareye yattığımızda durum biraz yumuşuyor. Arzular rüyaları esir almıyor en azından. Bu rüyanın başı istiare niyetinizle ilgili olabilir. Ama sizinle ilgili de olabilir. Ben yorumlayayım, siz değerlendirin. Atlar içsel arzuları temsil ediyor. İki ayrı niyet var. Biri tutkularla ya da aşkla ilgili diğeri ise tertemiz niyetlerle. Atlar hiç bir zaman kötü emelleri ve arzuları temsil etmezler. Kırmızı atın köpek olması, aşk ya da tutku ile yaklaştığınız birinin sonradan en yakın dostunuz olacağını haber veriyor. Kümes evlenmektir ve yumurta almak çoluk çocuğa karışmak. Performansınız var ve bir yerlere enerjinizi akıtmanız lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA