Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sabire
İnternette gezerken istihare amaçlı bazı esma ve duaların okunarak istenilenin rüyada görülebileceği yazıyordu bende bu amaçla bu duaları okuyup uykuya daldım gece sık sık uykumdan uyandım zamanını tam olarak hatırlamıyorum sabaha karşı mı gece mi bilemiyorum karmaşık bir rüya gördüm rüyamda öncelikle sarı ışıl ışıl bir nesne gördüm adını bilmiyorum sonrasında kalabalık bir yer gördüm insanlar bişeylere gülüp bağırıyorlardı daha sonrasında ben bir odada do
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları hemen hemen hiç bir zaman istenen sonuçları veremiyor ne yazık ki. Şartlanarak yatıldığından haberci rüya görmeyi zorlaştırıyor bile diyebilirim. İnternette okuduklarınıza inanmayın. Herkesin iki dua okuyarak geleceği görmesi mümkün olsaydı hiç hata yapmazdık ve güzel olurdu mutlaka. Rüyalar bazen bize geleceği gösterebilir ama bu durum sadece ilahi güçlerin istemesi durumunda gerçekleşebilir. Bazı kimselerin algıları açık, enerji akışları düzenli ve diğer boyutlarla irtibatları güçlü olur. Bu tip insanlar geleceği olduğu gibi görebilirler ama bunda bile izin verilen kadarını görmek mümkündür. Diğer insanlar bazı uyarıları ve yakın geleceği sembollerle görebilirler. Bu rüyaları yorumlayarak, rüya göreni aydınlatmak mümkündür. Gördüğünüz rüyada haberci bir sembol yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA