Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

05.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kerimova Raska
Merhaba.Ben istihare rüyasına yatmıştım Rüyada üniversitede aynı sinifta okuduğum arkadaşımla(cinsiyeti erkek ve üzerinde siyah tişört vardı ve bu tişörtü gerçektede giyer)yol gidiyorduk ve üzerime araba gelecekken beni belimden tutup çekti sonraysa evimizde üzerinde bembeyaz bir elbiseli kız bebek gördüm .İstiharede renklere önem verildiğini duymuştum(beyaz yeşil hayırlı siyah kırmızıysa hayırsız diye) o yüzden kafam karıştı Lütfen yardım edin:(
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları hakkında çok yorum yaptım. Genelde doğru çıkmazlar, aksine bilinçaltı devreye girer ve göreceğiniz varsa da olacakları göremezsiniz. İstiaere rüyasına yatmak bazı kişilere özeldir ama onlar da o kadar azdırlar ki bulup çıkartmak çok zordur. Rüyanızın niyetinizle ilgili olduğunu sanmıyorum, renkler konusu ise uydurmadır, inanmayın. Bu rüya eskiden tanıdığınız birinin sizi, başkalarının kararlarından doğacak zararlardan koruyacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA