Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

29.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen frdnr
Merhaba uykuma yatmadan önce bebeğim olacakmı diye dileyip rüyamda görmeyi istedim ve tek hatırladığım rüyamda yatak odamda yatağımda annem yatıyordu ve bana gülümseyerek bakıordu (annem hayatta çok şükür) bunun bi anlamı varmı ? şimdidn yorumunuz için teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce de pek çok kez yazdım. Ne yazık ki şartlanarak yatıldığı için istiare rüyaları istenen sonucu vermiyor. Geleceğe ait rüyalar hiç aklınızda yokken görülüyorlar. İstiare rüyasına yatmak ve geleceği görebilmek bazı kişiler tarafından yapılabiliyor ama bunun için çakralarınızın ve özellikle de alın çakranızın açık olması lazım. Ne yazık ki doğumdan kısa bir süre sonra bu çakra kapanıyor. Gördüğünüz rüya annenizin bir yola gideceğini ya da yatış durumuna göre bir rahatsızlık yaşayabileceğini haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA