Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İ.SOYSAL'IN RÜYASI: RÜYADA KÖPEK GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İ.Soysal
Merhaba rüyamda büyük beyaz çoban köpeğimiydi? bir köpekten korkuyorum. Arkasında bir kadın var mutfaktan çıkmışlar.Bir evin koridorunda bana doğru yürüyor. Aslında bişey yapmayacak gibi. Çok Korkuyorum ama. Tam geçti yanımdan Hızlıca ordan uzaklaşmak istiyorum derken sırtımdan tuttu ön iki bacağını omuzlarıma koydu ve iki kürek kemiğimin arasına dişlerini geçirdi. Öyle koparmak için ısırmıyordu.Kanamadıda.Ama acısını hissettim. Dişlerinin arasında sırtımın derisi ne bırakıyor ne daha fazla ısırıyor. Ben hareket etmek isteyince acıyor.Sadece gözdağı vermek içinmiş gibi. Bilmiyorum garip bir rüyaydı yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba İnci, bir düşmanınız var. Normalde köpek dosttur ancak size saldırıyorsa bunu düşman olarak yorumlayabiliriz. Siz bir şey yapmışsınız ve bunu saklıyorsunuz sanırım. Bu kişi bir işin peşine düşmüş sanki sizin sakladıklarınızı ortaya dökecek gibi duruyor. Attığınız her adıma çok dikkat edin derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA