Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSMAYİL NAMAZOV'UN RÜYASI-RÜYADA İĞNE OLMAK

09.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismayil Namazov
Merhabalar. Rüyada bi işe kabul olmak için görüşmeye gidiyorum. Orda bana 4 yıllık mukavele bağlıyoruz ve her ay maaşım 36 TL oluyo. Bende buna itiraz ediyorum ve mukaveleyi imzalamıyorum. Oda beni 1 saat dışarı çıkamayacağımı söylüyor. boğulduğumu hiss etdim ve sakitleştirici ilac vermelerini söyledim. Bir güzel bayanda geldi ve bana igne yapacagini soyledi. o igeni benim damarima aniden soktu ve siringanin icerisindeki ilaci aniden bosalti damarlarım. Damarim kaniyordu cok korkmusudm ordan ben bagirarak acil yardim cagirin diyorudum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşle ilgili problemleriniz var sanırım. İşiniz bir türlü yolunda gitmiyor. Ya maaşlar ya koşullar uygun olmuyor. Bu rüya yaşadığınız ya da yaşayacağınız acılı bir sürecin habercisi. Bunu yaşadıktan sonra herşey yoluna girecek. Bir şeyi elde etmek için öncelikle onun sıkıntısını yaşamanız gerekiyormuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA