Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ISİMSİZ'İN RÜYASI: RÜYADA ÇIKMA TEKLİFİ ALMAK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Isimsiz
Merhabalar.Ben köyümüzden birisini seviyorum.Köyden evimize dönmeden bir gece önce gördüğüm rüya.Köy evimizde mutfakta abimin eşi ile sohbet ederken mutfak camından sevdigim kişi sesleniyor. Ben onu dinliyorum ama yengemi dinliyormus gibi yapıyorum. "Balkona gelir misin diyor."Ama o sırada kesin yengem anlıyor diye düşünüyorum Balkona çıkıyorum. Karşımda sevdigim kişi ve 2 arkadaşı. arkadada arabasını park etmiş şekilde. Halının içine sarılmış. Arkadaşları, benim balkona çıktığımı haber verince halıdan kollarını kaldırıyor halı yere düşüyor. Bana bağırarak çıkma teklifi ediyor. Ben çok tedirgin oluyorum çünkü içerde kuzenlerim var. Kuzenlerimden biriağzı sıkı olmayan birisi yaş olarakta benden küçük balkona çıkıyor ben tamam artık yakalandım diye düşünürken o kişiyi görmüyor bile. Bu olayların hepsi akşam gerçekleşiyor..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, gerçekten sevdiğiniz kişi size yakınlaşabilir ama ben rüyanın bilinçaltı rüyası olduğunu düşündüm. Sevdiğiniz kişinin size çıkma teklifi etmesini düşündüğünüz için rüyanıza girmiş olmalı. Duygularınız rüyanıza yansımış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA