Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSİM'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İsim
Rüyamda eski sevgilimin evine gidiyorum annesi var evde bende kapalı bı kizim ama kendi evimmis gibi sacim açık esofman var üzerimde sonra annesiyle yemek yiyoruz . Eski sevgilim o sirada eve geliyor bana bakıp bişey demeden odasında geciyor. Biraz biseyler konuşuyoruz annesiyle havadan sudan sanırım tam hatırlamıyorum benim ailemde akşam olduğunda geliyorlar ve ailecek hep beraber oturuyoruz zaten akşam evleri kalabalıktı misafirlerde vardı ailem ve onun ailesi bizi biliyorlardı ilişkimiz bitelide 2 ay olmadı sonra ben eski sevgilimin odasına gidiyorum oda geliyor ve sariliyoruz annesi geliyo sonra bakıp guluyo bize sonra kapıyı kapatıp çıkıyor yalnız kapı zor kapandı o sıra tamammen de kapanmamış ti o sırada uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yonca, ayrılığınız daha çok yeni. O yüzden dolayı bu rüyanın bilinçaltı olduğunu düşünüyorum. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA