Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

IŞIK AÇMAK

20.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Mrb kahin hanım rüyamda bir sınavdayım soruları yapmakta zorlanıyorum zamanı yetiştiremicem diye bakıyorum.yanımda biri var bayan o bana cevaplarını gösteriyor kopye çekiyorum ondan..sonra bulunduğum ortamın karanlık olduğunu düşünüyorum elimi uzatıp elektrik pirizine basıyorum lamba yanıyor oh aydınlık oldu diyorum ama arkadan birinin sesi geliyor benim lambayı kapattın diyor ben kendi bulunduğum bölümün lambasını yakarken arkamdaki oturan kişinin lambası kapanmış yanlışlıkla oldu diyorum heralde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hep bir şeylerden eksik hissediyorsunuz kendiniz. Yanlış yapacağınızı, beceremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Başkalarını taklit ediyorsunuz, böylesini kolay buluyorsunuz. Bana kalırsa kendiniz olamıyorsunuz bir türlü. Hayatınız, siz harekete geçmediğiniz için karanlık. Bırakın kim sızlanırsa sızlansın, elinizi uzatıp hayatınızı aydınlatın. Çünkü yakında elinize bir fırsat geçecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA