Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

IRENE'NİN RÜYASI: RÜYADA SİMİT ALIP İŞE GİTMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Irene
Merhaba rüyamdan bir köy gibi bir yerdeyim. Yerler taşlarla döşeli. Simit alıp işe gitmeye çalıyorum. Simidi alıp koştura koştura işe giderken bir erkek benimle konuşmaya çalıyor. 25 26 yaşlarında Adı fatih imiş. Ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Gofret yiyerek yürüyoruz. Sonra köy çıkışına geliyoruz. Çeşmenin orda ellerimizi yıkıyoruz. Sonra elindeki telefonla fotoğraf çekinelim hatıra kalsın diyip fotoğraf çekiniyoruz. Sonra yanınıza 12 13 yaşlarında bir kız çocuğu geliyor. O benim İlknur ablamla nişanlı ve çocukları var seninle burda konuşuyor diyor diyip gidiyor. Ben madem nişanlısının ve çocuğun var neden benimle konuşuyorsun diyorum. Bana ben istemedim zorla nişanladılar beni diyor bana. Kızgınlıkla uyandım. Rüyamı yorumlarmısınız?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Meltem, iş hayatınızda ayağınıza buyuk fırsatlar geçecek. Sevinç içerisine gireceksiniz. Ama bu durum çok kısa sürecek. Eğer iş hayatınızda alacak olduğunuz bir ortaklık var ise bir daha düşünmelisiniz. Rüyanız bu konuda sizi uyarıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA