Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İPEK'İN RÜYASI: RÜYADA TANIMADIĞI BİRİNİ GÖRMEK

15.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İpek
Merhaba,Bir kaç yıl önce rüyamda hiç tanımadığım bir erkek görmüştüm. birbirimize çok aşığız, çok büyük bir aşk hissetmiştim, günlerce etkisinden çıkamadığım bir duygu yoğunluğuydu. rüyamda tam olarak bir odaya giriyorum, bembeyaz bir yatakta bir kadın uyuyor, ben direkt pencereye doğru yürüyüp dışarı bakıyorum ve bu kişiyi görüyorum. o dışarıda bir apartmanın önünde, bir iş için bir adamı bekliyor. apartmana doğru, yukarı bakıp duruyor ve bir anda yüzünü bana çeviriyor, hafif kızgın bir şekilde bana bakıp kafasını sağa sola sallıyor. benim yüzümde de hafif muzur bir gülümseme var. ve bir süre sonra bahçe kapısından çıkıp gidiyor. ama geri gelecek diye hissediyorum. o geldiğinde ne yapmalıyım diye düşünüyorum. üzerinde de açık kahverengi renkte, neredeyse ayak bileklerine kadar gelen upuzun bir palto var. ve yıllar sonra ben bu kişiyle tanıştım, rüyamdaki kişiyle birebir aynıydı fakat bir türlü işleri yoluna koyamıyoruz aramız hep bir iyi bir kötü. rüyam ne ifade ediyor olabilir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba İpek, bu rüyanız ilk gördüğünüzde bir duygusal boşluk yaşadığınızı haber vermiş. Yanınızda birini istiyorsunuz, size destek olsun, iyi günde kötü günde yol göstersin sırtınızı dayayacağınız bir dağ olsun istemişsiniz. Bazı rüyalar oldukları, görüldükleri gibi çıkar. Sizin de rüyanız olduğu gibi çıkmış... Eğer aranız kötüyse alın karşınıza oturun konuşmadıkça bir şeyleri çözemezsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA