Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İNSANLARIN KOPYASI'NIN RÜYASI: RÜYADA KENDİ KOPYASINI GÖRMEK

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İnsanların kopyası
İlk rüyamda babam bizim yanımızdaydı mutfaktaydı ve yatak odasında babamın kopyasını gördüm sonra annemler bana inanmadı sonra onlarda gördüler babamın kopyası ihihihi falan diyip sağa sola koşuyordu aradan baya zaman geçtikten sonrabir kaç ay bir tane daha kabus gördüm ondada kardeşimle ben oturma olasındaydık ben koltukta uzanıyordum sonra kulağım ağrıdı kardeşime söyledim git anneme haber ver diye annemde yatak odasında bilgisayarda uğraşıyordu neyse bende daha büyük bir koltuğa geçtim o sırada uzandım sonra kardeşim baktım biriyle kavga ediyor ya hayııır banane falan diyor bi arkamı döndüm benden bir tane daha var sonra kardeşimle ben korka korka benim kopyala bakıyoruz kopyam bize bakarak ihihi diye gülüyor sonra bir kaç gün sonra bir rüya daha gördüm onda da yatak olasındaydım annem birden arkamda beliriyordu ve çok donuktu bildiğiniz ölü gibiydi sonra baktım her yerde annem var rüyalarım bu kadar her seferinde bu tarz insanların kopyası gibi şeyler gördüğüm için sormak istedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızda gördüğünüz kendi ruhunuz da olabilir ama bir bedensizle de karşılaşmış olabilirsiniz. Uyku esnasında bazen ruhumuz bedenden ayrılarak boyutlar arası yolculuk yapar. Bu esnada başka boyutlarda yaşayan varlıklarla karşılaşabiliriz. Bize yaklaşmaya çalışan bu varlıklar, bedenleri olmadığı için çeşitli şekillerde bize görünebilirler. Sizin gördüğünüz de bu olabilir ama dediğim gibi kendi ruhunuzu da görmüş olabilirsiniz. Ama bana sorarsanız bu konunun üzerinde durmayın ve tekrarlamamasını dileyin. Gece uyumadan dua edin. Bedensizler kendilerini sevimli gösterip insanlarla irtibat kurmaya çalışır ama sonrasında onlara zarar vermeye çalışabilirler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA