Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İNDİGO'NUN RÜYASI: RÜYADA ÖPÜŞMEK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İndigo
İlk rüyamda eğitim aldığım yerde ki dolabımdan kıyafetlerim çalınıyordu ve ben baya üzülüyordum ve eski bi arkadaşımın arkamdan kötü konuştuğu haberini alıyordum ikinci rüyamda ise abimin eski kız arkadaşı ile öpüşüyorduk daha sonra onun bi arkadaşı o ve ben denize giriyorduk denizde yüzdüğümüz esnada kayalıklara eşyalarımızı koyduğumuz yere dalga geliyor ve eşyalarımızı ıslatıyordu ben yine üzülüyodum daha sonra aynı kişilerle bi evdeydik ve abimin o kız arkadaşını aradığını gördüm daha sonra kız abimin her gün aradığından bahsetti biraz sonra abimin sesini duyduk ve pencereden baktığımızda aşağıda olduğunu fark ettik yanında ise şu an ki eşinin annesi ve benim annemde vardı ve ben orada olduğumu fark ettikleri için üzülüyordum. Uzun zamandır bu kadar garip bi rüya görmedim benim için yorumlarsanız çok mutlu olucam şimdiden teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba İlknur, abinizden büyük bir destek göreceksiniz. Bir haksızlık karşısında zor günler geçireceksiniz biraz problemler yaşayabilir, bunalabilirsiniz. Ancak abiniz sizin hep yanınızda bunu siz de hissediyorsunuz ya da hissedeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA