Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İNCİ SOYSAL'IN RÜYASI: RÜYADA ODANIN DAĞINIK OLMASI

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İnci Soysal
Merhaba rüyamda kuzeniminbabamın halasının torunu eski sevgilisi odamın penceresinin altında pencereye doğru bakıyor. Beni görmesin diye geri çekiliyorum, ama görüyor çekilirken. Perdeyi örtüp ışığı söndürüyorum içeride kimse yokmuş sansınlar diye, yanında biri de var ama kim bilmiyorum.Odamdan çıkıp kapısını kilitliyorum ama cama tırmanıp çıkmış. Seslerini duyuyorum. Başımda da beyaz namaz ötüsü üstümde de namazlık, bir de odam çok karışık. Hayallah diyorum beni odamı böyle görmeseler. Ama onlar beni de odamıda hiç yadırgamıyor hatta hoşuna gidiyor namaz kılıcak olmam üstümdekiler. Sonra yatağımda yanına oturtup bana benden hoşlandığını benimle ilgili hislerini söylüyor. Hayırdır inşallah. Tabir ederseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Odanın dağınık olması ani gelişen olaylar ve sorunların işareti olabilir. Öte yandan o kişi tarafından beğenilmek arzusunda iseniz bu rüya sizin bilinçaltınızın bir ürünü olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA