Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İNCİ SOYSAL'IN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN YARALANMASI

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İnci Soysal
Merhaba.Rüyamda geçen yıl ölen dedem üstünde kıyafet yok ama kötü görmüyorum sırtının bacaklarının çıplak olduğunu görüyorum sadece babamın peşinden hınçla koşuyor. Ona bir öfkeli ki... Canavar gibi onun peşinde adeta. Elinde de bir toplu iğne var onunla babamın karnını kesecek ve öldürecek. Babam kaçıyor Dedem kovalıyor dedemlerin yıkılan evinde. Şaşırıyorum Dedem ölmüştü nasıl gelebiliyor babamı götürmeye gelmiş diye düşünüyorum. Yanımızda da birileri var ama kimseyle konuşmuyor ve başka kimseye bakmıyor Dedem sadece babamın peşinde. Dede diyorum yanına gidiyorum bana cevap vermiyor babamı kovalıyor. Sonra babamı bir gördüm karnı kanlar içinde. O toplu iğne ile babamın karnını kesmiş Dedem ve yok olmuş.Teşekkürler şimdiden..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, babanız ve dedenizin arası kötü müydü? Eğer öyleyse bu rüya sizin bilinçaltınızın bir ürünü. Sembolik olarak yorumlayacak olursak, babanızın başından bazı badireler geçebilir. Hastalık ya da tehlike atlatabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA