Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İNCİ SOYSAL'IN RÜYASI: RÜYADA BAYKUŞ GÖRMEK

31.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İnci Soysal
Rüyamda birinden hoşlanıyorum, elinden tutmaya çalışıyorum. Ama arkadaşımın eski sevgiliymiş. Normalde yapmayacağım birşey. Öyle biri yok gerçekte de. Böyle kapılardan geçip, mezarlık yanlarından geçiyoruz bir yere gidiyoruz. Ege kasabası gibi bir yer. Aslında aramızda birşey yok olması için çabalıyorum. Onu öpmeye, sarılmaya falan çalışıyorum. Bir yere bir amaç için gidiyoruz ve gerçekleştiriyoruz ama ne olduğunu bilmiyorum şuan. Geri dönmemiz gerek diyorum ki yemek ısmarlayım size ilçeye inelim diyorum. Sonra bir anda denizin ortasında bir iskele kurulmuş. Yanımda arkadaşlarımda var bayan ama kim olduklarını bilmiyorum. Yatıp Güneşlenirken başımıza birkaç tane baykuş geliyor. Önce gitmesini bekliyoruz. Yanımdaki kız kış mış diyor ona konuyorlar. Ama gitmiyorlar daha çok saldırmaya başlıyorlar iki tanesi. Ben korkuyorum ama kıpırdamıyorum. Kolumu yüzüme kapatıyorum diğer kolumun üstüne konduğunu hissediyorum denize atlıyorum. Kaçıp gidiyor. Yüzeye çıktığımda kız gitti diyor. Devamıvar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyada öpmek, sarılmak, cinsel bir ilişki yaşamak içimizdeki bastırılmış duyguların simgeler. Gerçek hayatta bastırdığınız duyguları rüyanızda yaşamak istemişsiniz. Bu onunla ilgili.. Baykuş ise, kötülükleri, kötü haberleri simgeler. Kötü ve sıkıcı haberler alabilirsiniz dikkatli olun.. Zaten korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA