Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İLKNUR ÖZKILIÇ'IN RÜYASI-RÜYADA RAHİM TAŞIMAK

08.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlknur Özkılıç
Biri bir doğum yapmak üzere, ailem bana rahmi vererek, bir yakınımla beraber, belki yaşıyorlardır gidin bunu bir yerde doğurtun diyor, biz yolda gidiyoruz, ben rahmin içinden ağlama sesleri gelmediği için, bunlar ölmüş çöpe atalım diyorum, yakınım bir açıp içine bakalım öyle diyor, içini bir açıyoruz ikisi birden ağlamaya başlıyor, şok oluyoruz ve çok seviniyoruz, bir bebek diğerinden büyük, ben büyük olanı anlayamadığım bir şekilde annesi sanıyorum küçüğünün, bebekleri kucağımıza alıpgötürüyoru
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntısını çekmeden elde edeceğiniz mükemmel sonuçların şaşkınlığını yaşayacaksınız. Bir sonuç, diğerini de doğuracak gibi görünüyor. Aileniz bu konuda size en büyük destek ve hatta bu gelişmeleri biraz da onların sayesinde elde edeceksiniz. Hiç beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA