Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İLKNUR'UN RÜYASI: RÜYADA DÜĞÜN EVİ GÖRMEK

12.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlknur
Allah'ın izniyle ocakta sözüm olacak.ve sözleneceğim kişi uzman çavuş ve ben rüyamda bi düğün evi görüyorum. düğün evi gibi kalabalık değil. gelinlikli birisimi gelinlikmi tam hatırlamıyorum.gelinlikle ilgili bişey görüyorum o kısımda. sonra bi yere gidiyorum sanırım kuaföre. gidiyorum nereye gittim ne yaptım o kısmı hatırlamıyorum geri dönüyorum. bizim evimizin olduğu cadde kocaman bi pankart gelinle damadın resmi var yüzünü görmüyorum ama gelinin saçları açık. ay yıldız bayrağın üzerinde gelinle damadın resmi var ben düğün için hazırlandığını düşünüyorum yazılarını okuduğumda Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun gibi yazılar var. yani düğün evi cenaze evine dönüyo. bizim evimizin önünde olması ve bu ara çok düğün düşünüyo olmam beni korkuttu ama gelinin yüzünü görmesemde saçları açıktı ben tesettürlüyüm. yorumu nedir bunun.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba İlknur, bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Haberci bir rüya değil merak etmeyin. Sözünüze çok az bir zaman kalmış bunu çok düşündüğünüz için rüyanıza grmiş olmalı. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA