Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İLGİNÇ'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ EŞİ GÖRMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlginç
20 yıl önce boşandığım ilk eşimle sokakta birlikte yürüyoruz boşanma olmamış evliymişiz gibi.Kendisi hamile konuşuyoruz ama konuyu hatırlamıyorum,otobüs terminaline geliyoruz,o şoförün arkasındaki koltuğa oturuyor,otururken karnı şiş hafif tökezleme oluyor ama oturuyor,ikili koltuğun yanı boş yalnız oturuyor,ben gitmiyorum onu yolcu ediyorum,valiz filan yok,uyanıyorum,20 yıl önce dostane biçimde ayrılmamıştık,ortak çocuklarla ilgili konular dışında hiç görüşmedik.Şimdiden teşekkür ediyorum yorumlarınız için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada hamile kalmak bir sıkıntıyı atmak anlamına gelir. Eski eşiniz sıkıntılı bir süreci geride bırakacak.. Eski eşinizle ilgili kafanızda çözemediğiniz konular olmalı ki onu rüyanıza görmüşsünüz. Bilinçaltı, siz farkında olmasanız da düşüncelerinizi rüyalara yansıtır. Eğer eski eşinizle ilgili kafanızda soru işareti ya da çözemediğiniz bir konu varsa bunlarla yüzleşmeniz gerekiyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA