Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İLAYDA ÖZCAN'IN RÜYASI- RÜYADA ARABAYA BİNMEMEK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilayda özcan
Rüyamda çok zengin bir adam beni ve iki arkadaşımı eğitim gezisine çıkaracaktı.Bizi alacağı yere beyaz bir limuzin ile geldi.Bizi yanına çağırdı sonra telefonla birini aradı.Aradığı an beklediğimiz yerin önüne kirli siyah ve eski bir araba geldi.Adam binmemizi istedi.Bende hemen "Bununla mı şehir dışına gideceğiz?" diye sordum.Adam beni onayladı ve "Sizi kendi arabamla getiremem kirlenebilir."dedi.Arkadaşlarım siyah arabaya bindi,ben binmedim."Gelmiyorum."dedim ve beyaz limuzine baktım.Uyandım..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pahalı bir öneri ile yola çıkacak ve sonra da sığ bir aklın güdümüne gireceksiniz ama siz bunu istemiyorsunuz. Arkadaşlarınız amaçlarına ulaşmak için her türlü şartı kabul ederken siz seçici davranıyorsunuz. Bu rüya yakında size sunulacak bir teklifi ayrıntılı olarak incelemeden yola çıkmayın diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA