Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İBRAHİM ETHEM ŞİRİN'İN RÜYASI- RÜYADA İDAM EDİLEN İNSANLAR GÖRMEK

29.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İbrahim ethem Şirin
Hocam ben rüyamda evimizdeydim.Hatırladıgım kadarıyka dedem en küçük amcam bide ailemizden tam hatirlamadigim 2-3 kişi daa vardi.Bizim eve beyaz boya yapilmisti ve türk bayrağı asılmıştı odalara.türk bayraklarıda beyaza boyanmisti.Evin odalarinda idam için ufak düzenek vardı ve idam edilmeyi bekliyen çöp adam şeklinde kişiler vardı.Dedem mutfaktakini idam ediyordu.Daha sonra bütün odalarda duvarlarda insan şeklinde siyah gölge benzeri şeyler vardi ama benim çok durduğum odada yoktu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bayrak milli meseleleri anlatır. Sizin evinizde bazı insanların devlete kurban edilmesi söz konusu. Eğer aileniz birilerini şikayet edeceklerse rüya bunu temsil ediyor olabilir. Dedeniz bu işin mimarı olacak. Başka bir açıdan sizin aileden birilerinin milli amaçlar için büyükleri tarafından kurban edilmesi söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA