Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HYTURAN'UN RÜYASI: İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

23.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hyturan
Sevdiğim bi kız oda beni seviyordu sonra gitti başka biriyle beraber olmaya başladı yaklaşık bir hafta önce bende hayırlı mı hayırsız mı diye istihare namazı kılıp uyudum. Rüyamda Gece odamda uyuyorum bu kız beni arıyor yanına gelecem diye iyi gel diyorum odama kadar çıkıp geliyor bir müddet konuştuktan sonra biz bunla sarılıyoruz ve cinsel ilişkiye giriyoruz ardından. Neyse sonra gidiyor öğleden önce saat 11 de bu sefer beni aramadan odama geliyor tekrar ilişkiye giriyoruz. Ardından gidiyor 2-3 saat sonra beni arıyor akşam buluşalım diye ben de tamam diyorum o sırada uyanıyorum. rüyamı çok net ve iyi hatırlıyorum. Benim için yorumlarmısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yazık ki şartlanarak yatıldığı için istiare rüyaları istenen sonucu vermiyor. Şartlanarak uyuduğumuzda bilinçaltı devreye giriyor ne yazık ki ve ne istiyorsak onu görüyoruz ya da çok alakasız şeyler görüyoruz. Rüyanız haberci bir rüya değil, dikkate almayın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA